האם קידום אתרים אורגני זה מה שהאתר שלכם צריך?

מתי בפעם האחרונה הייתם מרוצים מהסטטיסטיקה של האתר שלכם? ומתי היה נדמה לכם שיותר ויותר אנשים נכנסים אליו? מתי בפעם האחרונה עשיתם בדיקה של המיקום שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל? והאם אתם מרוצים מאיפה שעומד האתר שלכם ביחס לאתרים אחרים בתחום? אם התשובה היא שלילית ואם בזמן האחרון בכלל לא טרחתם להתייחס לעניין הזה, כדאי שתדעו שהגיע הזמן לעשות משהו בנידון. קידום אתרים זו לא מילה גסה וזה לא תחום ששמור רק לאתרים מאוד גדולים עם תנועה מאסיבית, אלא להפך. התחום הזה צריך לעניין כל אדם שיש לו אתר וששואף להתקדם, כי אתם יכולים להיות בטוחים שאתר שממלא את ייעודו גם מגדיל את ההכנסות החודשיות של בעליו.

האתר צריך

מה זה אומר לקדם אתר בצורה אורגנית?

עד היום בכל פעם כששמעתם על קידום אתרים אורגני הייתם בטוחים שמדובר על עוד צירוף מילים שיווקי שקשורה לאוכל אורגני ובריא? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. חשוב להבין שיש שתי שיטות קידום עיקריות בעידן שבו אנחנו חיים, כאשר הראשונה היא קידום ממומן שנעשה על ידי פרסומות והשנייה זו שיטת קידום אורגנית. הקידום האורגני מתמקד בכוחן של הרשתות החברתיות ומאמרי הקידום שעל פי רוב מבוססים על מחקר של מילות מפתח. בפועל זה אומר שידוע לנו כי כל אדם שמחפש משהו בגוגל עושה זאת תוך הקלדה של מילה או מילות מפתח. בהתאם למילים שאנחנו כותבים בחיפוש של גוגל עולות בפנינו מספר תוצאות ולכן המילים הללו עונות לשם "מילות מפתח". לכל אתר שעוסק בכל תחום באשר הוא יש את מילות המפתח שלו. כך למשל, אם אתר מסוים עוסק בטיולים מאורגנים לאיטליה, אפשר יהיה להניח שמילות המפתח שמקשרות אליו תהיינה "איטליה, טיולים, טיול מאורגן, אוכל איטלקי" וכדומה. אם ניקח את כל המילים הללו ונקדם אותן בצורה אורגנית בגוגל, בסופו של דבר נוביל לכך שאותו אתר יהיה מקודם בגוגל עוד ועוד, כאשר השאיפה היא ראש תוצאות החיפוש.

מדוע עדיף לפנות אל המומחים ולבקש מהם עזרה?

יש כמובן אינספור מאמרים, מידע ואפילו קורסים שכל אחד מאיתנו יוכל לעשות בנושא של קידום אתרים אורגני בגוגל. בנוסף לכך, יש גם הרבה אנשים שהתחום הזה באמת מעניין ומושך אותם, כך שאפשר להבין מדוע גם אתם חושבים ללמוד ולהתעמק בנושא הזה בעצמכם. עם זאת, אסור לשכוח שבמבחן התוצאה בסופו של דבר כמעט תמיד אנחנו נראה את ההבדל בין עבודה חובבנית של קידום ובין עבודה מקצועית. ממש כפי שזה קורה בכל תחום אחר, גם בתחום הקידום יש הבדל בין עבודה שנעשית על ידי מי שיש לו מספיק ידע וניסיון ובין עבודה שנעשית על ידי מי שזה עתה למד טריק או שניים בנושא. לכן, אם השאיפה שלכם היא באמת להצליח ובאמת להוביל את האתר שלכם אל ראש תוצאות החיפוש של גוגל, חבל לבזבז את הזמן. פנו עוד היום אל חברה שעובדים בה אנשי מקצוע מובילים ותנו להם לנהל את קמפיין הקידום שלכם. W3c יוכלו להציע לכם את השיטה הנכונה ביותר לאתר שלכם ואף לעשות את העבודה בפועל, מה שיגרום לכך שמהר מאוד האתר שלכם ימריא ויגיע אל היעד שלו. כמובן שיהיה עליכם לשלם ע שירותי קידום שכאלה, אך מצד שני, זו הדרך הכי טובה שיש לקדם את העניינים ולגרום לכך שבסופו של דבר האתר ימלא את ייעודו.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*