חיפוש

 7 יתרונות לתוכנת ZEFO

מקדמי אתרים רבים משתמשים בתוכנת ZEFO בשל יתרונותיה הרבים, התורמים לאיכות השירות שלהם ולניהול קידום האתרים של לקוחותיהם. המאמר יציג 7 יתרונות בולטים של התוכנה.

 

בקרה על מיקום מילות המפתח

תוכנה לקידום אתרים ZEFO היא מערכת חכמה המסייעת בתהליכי ביקורת של כל אחד ממרכיבי ה- SEO על מנת שניהול הקידום יהיה יעיל יותר. היתרון הראשון  הוא היכולת לבדוק באופן אוטומטי, לאורך כל תהליך הקידום, את מנועי החיפוש. מספיק להגדיר מילת המפתח פעם אחת ולקבל מעקב שוטף. יתרון זה מאפשר למעשה בקרה על מידת התנועתיות של המילה ובדיקה של ההשוואה התחרותית שיכולה למנוע ממנה תנועתיות.

 

מערכת בינלאומית

על מנת שתוכלו לשלוט במיקומים ובמנועי חיפוש בינלאומיים שהם לא רק גוגל, ניתן באמצעות המערכת לסרוק מנועי חיפוש אחרים. לדוגמה, BING, Yahoo ועוד. כלומר, כשמקדמים אתרים בינלאומיים בכמה מדינות באותו הזמן שולטים בכל המנועים האפשריים בו זמנית.

 

אין חסימות ואין קצב איטי

בדרך כלל שמחפשים מיקומים רבים דרך המחשב צצות הודעות חסימה שאחראים עליהם מנועי החיפוש. ההודעות מבקשות להוריד את הקצב ואף מאטות את פעילות המחשב האישי שלכם. בניגוד לכך, ZEFO מאפשרת בדיקת מיקומים של מילות מפתח רבות ללא חסימות או האטת הקצב ועבודה רגועה ושלווה.

 

ניהול קישורים

חוץ ממילות המפתח המערכת מאפשרת לנהל את הקישורים שלך לצורך הקידום, לקבל התראת למייל במידה והם נעלמים או אינם משרתים יותר את המטרה ולבדוק גם מהו ה- URL של המתחרים.

 

איתור המתחרים ב- SEO

התוכנה יכולה לזהות באופן אוטומטי את המתחרים של העסק ואתרים שאינם מאותו תחום העושים שימוש באותן מילות מפתח. לחילופין, אתה תוכל לקבל רעיונות ולהתחרות על מילות מפתח הרלוונטיות גם לקידום האתר שלך. באמצעות האיתור תוכל גם לגלות את כל הקישורים המובילים למתחרים ולבדוק מה חזק אצלם ומה המיקומים שלהם. כלומר, התוכנה מציגה לך תמונה מלאה על המתחרים ומיידעת אותך באמצעות דו"חות השוואתיים מה אתה צריך לעשות כדי להתקדם צעד אחד לפניהם.

 

הפקת דו"ח עבודה מסודר

על מנת שתוכל לבקר את הקידום שלך ולהגיש דו"ח עבודה מסודר ללקוחות או למנהלים שלך, תוכל להפיק באופן אוטומטי דו"ח מקצועי ומפורט עם כל המרכיבים בהם אתם בוחר. ניתן לבצע שליחה אוטומטית לתיבת הדואר שלך או ישירות ללקוחות על פי זמן הנקבע מראש ולשנות אותו. כלומר, ניתן לשלוח דו"ח חודשי ואחר כך לשנות לדו"ח שבועי מתי שרק תחפוץ.

 

שיווק ומיתוג עסק הקידום

הפקת הדו"חות מאפשרת הכנסת לוגו הקידום שלך ותבניות טקסט המאפיינות את העסק של הקידום האתרים שלך. אתה הוא זה ששולט בדף השער ושולט בטקסטים כמו שאתה רוצה. כלומר, אתה מנהל את מערכת ZEFO ולא היא מנהלת אותך.

 

ZEFO

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו