חיפוש

7 דרכים לניטור האתר שלך

אם יש לכם ניסיון רב בבנייה ותחזוקה של אתרי אינטרנט או שאתם מפעילים אתר אינטרנט עסקי אתם וודאי מודעים לחשיבות בניטור ובקרה של מידע הקשור לתחום האתר שלכם על מנת שתהיו מעודכנים.

למשל, אם האתר שלכם עוסק במכוניות חשוב שתהיו מעודכנים בכל מה שקשור למכוניות, וכך תוכלו לעדכן באתר שלכם לפני כולם את המידע הרלוונטי ולהגדיל את התנועה בו.

ישנם מספר כלים לניטור ובקרה, ועל חלקם נעבור במאמר זה.

 

כלי הניטור והבקרה המומלצים על ידי פורשופ

קבוצת פורשופ, המתמחה בניהול והקמה של נכסים דיגיטליים והפיכתם לוויראליים ממליצה על מספר כלי ניטור ובקרה:

  1. Google Alerts

כלי ניטור מצוין שפיתחה גוגל. באמצעות מילוי שאלון קצר ניתן למקד את אזורי התוכן שמעניין אתכם, וגוגל ישלח לכם התראות המותאמות באופן אישי מאתרים הרלוונטיים. בנוסף, הכלי שולח התראות אחרי פעולות כגון מעקב משתמשים אחר הפרופיל שלכם. לכלי יכולות רבות ושימושיות ביותר, אותן תוכלו להתאים באופן אישי וספציפי לצרכיכם.

 

  1. Mention

כלי בתשלום המנטר אזכורים שלכם, של העסק שלכם או של האתר שלכם באינטרנט. כיום כלי זה מציע מספר חבילות ואתם יכולים לבחור את החבילה המתאימה ביותר עבור האתר שלכם. מחירה של החבילה הבסיסית היא 29 דולר, כאשר חבילה זו יכולה לנטר עד 3000 אזכורים.

 

  1. Buzzilla

חברת ישראלית המציעה מערכת ניטור מתקדמת ביותר הכוללת תמיכה מלאה בשפה העברית. כלי זה מציע סריקה של מילות מפתח ושליחת התראות בהתאם לתוצאות. הכלי הוא בתשלום, וכדי לקבל הצעת מחיר יש ליצור קשר עם החברה.

 

  1. Social Mention

ניטור ברשתות החברתיות מאתגר יותר מאשר ניטור באינטרנט, שכן הרשתות החברתיות מתעדכנות מהר יותר והשיח דינמי הרבה יותר. כלי זה מתמחה בניטור ברשתות החברתיות ומאפשר לכם לבחון את המוניטין שלכם לעומקו.

 

  1. TalkWalkerAlerts

כלי הדומה לגוגל אלרטס ולמעשה מהווה שירות מתחרה לו. כלי זה פחות מקיף מאשר שירות הניטור של גוגל, אך בכל זאת עושה עבודה טובה ומתקדם כל הזמן.

 

  1. Brandshield

כלי שפותח בישראל ומתמקד בניטור אזכורים שליליים ושמירה על ביטחון האתר. הכלי מבצע סריקה באינטרנט ומנטר פרסומים שליליים וכן מגן על האתר מפני שינויים לא מורשים, התקפות, חטיפת האתר ועוד. גם אם אתם לא מודעים לכך, אתרי אינטרנט נמצאים באופן תמידי בסיכונים שונים מצד כל מיני גורמים, וכלי זה מתמודד עם סיכונים אלו.

 

קבוצת פורשופ ניהול והקמה של נכסים דיגיטליים

מתעניינים בבניית אתר לשם יצירת הכנסה פסיבית? קבוצת פורשופ מתמחה בהקמה וניהול של נכסים דיגיטליים. תוך זמן לא ארוך תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי וויראלי עם תנועה רבה של גולשים שיכניס לחשבון הבנק שלכם אלפי שקלים בחודש. פורשופ היא קהילה וותיקה עם מעל ל-1000 משתמשים מרוצים, ומנהלת אלפי נכסים דיגיטליים עם תנועה של מיליוני משתמשים בארץ ובעולם.

 

איש שיווק

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו