חיפוש

5 טיפים לבניית אתרים

מתכננים לבנות אתר בקרוב? אז המאמר הזה בדיוק בשבילכם! אספנו לכם 5 טיפים מנצחים לבניית אתר ידידותי, נוח ומניע לפעולה.

 

טיפ 1: בחרו את המטרה ואז את סוג האתר

בעלי עסקים רבים, מבינים שהם צריכים אתר אבל לא בדיוק מבינים למה. לפני שאתם ניגשים לבנות אתר, תשאלו את עצמכם מה המטרה שלכם? האם המטרה היא למכור מוצרים, או אולי לקדם את עצמכם בגוגל? כל מטרה תוביל למסקנה אחרת וצורך באתר אחר. לדוגמא, אם המטרה שלכם היא איסוף לידים בלבד, אולי אין לכם צורך באתר תדמית ועמוד נחיתה יספיק ואפילו יהיה יעיל יותר.

אֲתַר

טיפ 2: תשקיעו בשלב האפיון

השלב הראשון בכל בניית אתר הוא שלב האפיון. זה השלב בו מחליטים מה יהיה באתר, איך הוא יהיה בנוי מבחינת הניווט באתר, איזה עמודים פנימיים יהיו בו ואפילו איפה יהיה ממוקם הלוגו או הבאנר הראשי של האתר.  זה השלב הקריטי ביותר כיוון שעל בסיס השלב הזה חברה לבניית אתרים תתכנן את העלייה לאוויר וכמו כן, גם עלות האתר תיגזר לפי השלב הזה.

כל חריגה מהאפיון שנקבע בתחילת הדרך עלול לגרור עיכובים, תקלות ובעיות. תחשבו לעומק מה אתם רוצים, תכנסו לאתרים של קולגות בארץ ובעולם כדי לקבל השראה ותדייקו את האתר כמה שאפשר.

 

טיפ 3: תדאגו לקידום בגוגל כבר בשלב בניית האתר

על מנת שאתר יהיה ידידותי לגוגל וניתן יהיה לקדם אותו בצורה אורגנית בקלות, צריך לבנות אותו על פלטפורמות ידידותיות וכמו כן, לעבוד עם צוות בניית אתרים שמבין את החשיבות ויבנה קוד שלגוגל נח לסרוק. אתם בטח חושבים לעצמכם, בסדר יש עוד זמן עד שנקדם בגוגל, אבל תתפלאו לגלות שמומלץ מאוד לדאוג לזה עוד לפני שיש אתר, לרבות חיבור לגוגל אנליטיקס, הטמעת פיקסלים של פלטפורמות פרסום במידה ויש ועוד.

 

טיפ 4: תהיו בקיאים בחוקי בניית האתרים

אתרים מחוייבים מבחינה משפטית לדברים מסויימים, כמו לדוגמא, נגישות, תקנון ועוד. חשוב מאוד שלפני שאתם יוצאים לדרך תבדקו מה נדרש (החוקי משתנים כל הזמן) גם מבחינת הצרכן, גם מבחינת השירותים וגם מבחינת נגישות על מנת שלא תהיו חשופים לתביעות.

 

טיפ 5: השקיעו בשלב הבדיקות (QA)

האתר מוכן? איזה כיף שיהיה הרבה בהצלחה! אבל לפני שאתם עולים לאוויר, פותחים אותו לגוגל ומתחילים להביא תנועה, חשוב שתוודאו שהכל עובד בצורה מדהימה, הטקסטים תקינים, הלינקים עובדים, אין באגים או תקלות ולגולש תהיה חוויה טובה.

 

לסיכום

בכל יום יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שהם צריכים נוכחות דיגיטלית ומחליטים לבנות אתר. בצדק, נכסים דיגיטליים הפכו למהותיים לכל עסק ונתפסים כנכס לכל דבר ועניין. במאמר אספנו 5 טיפים של מנצחים לבניית אתרים, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולמצות את יכולות האתר.

בניית אתרים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו