חיפוש

3 פתרונות עסקיים לבוני אתרים שאתם חייבים להכיר

הטכנולוגיה המתקדמת שהולכת ומפתחת, מאפשרת לעסקים לקהל יותר כלים במטרה לשפר את התוצאות באתר בית העסק וכמו כן להגדיל את ההכנסות והרווחים. אספנו לכם במאמר הבא 3 כלים שישפרו את האתר שלכם פלאים.

 

אחסון אתר בניהול מלא

אחסון וורדפרס מנוהל מיועד בעיקר למי שלא ממש רוצה להסתבך עם כל נושא האחסון. למי מכם שקורא את זה ולא מבין ממש מה זה אחסון, אז אחסון הוא אלמנט חובה בכל אתר והוא גם משפיע רבות על פעילות האתר. האחסון הוא בעצם תשלום קבוע בדומה ל-"שכר דירה" וכל בעצם האתר שלכם יכול להיות "באוויר" כך שיגיעו אליו גולשים.

אחסון וורדפרס הינו אחסון המבוסס על מערכת לינוקס, בדומה לאחסון אתרים הבנויים על פלטפרומות אחרות. על גבי השרת ברוב המקרים יותקנו מודולים ייעודיים המותאמים לעבודה עם מערכת ההפעלה.

בוני אתרים

אוטומציות

אוטומציות זה בעצם פעולות אשר קורות באופן אוטומטי ברגע שיש טריגר כלשהו. לדוגמא, אם לקוח נרשם לרשימת התפוצה במייל ואתם כותבים שמי שנרשם מקבל קופון הטבה ל-10% הנחה, אתם צריכים לשלוח לו את המייל באופן מיידי, אחרת איך הגולש יוכל לנצל את זה?

אפשר לעשות אוטומציות לכל מיני פעולות שונות, האוטומציות מאפשרות לנו כמה דברים:

  1. שירות טוב יותר ללקוחות – ברגע שהלקוח יכול לבצע פעולות באתר שלכם ללא צורך בהתערבות מצידכם החוויה פשוט משתפפרת פלאים כי אפשר ליהנות מזה גם מחוץ לשעות הפעילות.
  2. חיסכון של זמן – בסופו של דבר, חבל לבזבז לעובדים את הזמן כשאפשר לעשות דברים בצורה אוטומטית. אוטומציות בעצם יעזרו לכם לייעל את תהליכי העבודה.
  3. שיפור יחסי ההמרה – אוטומציות יכולות לאפשר לכם לעודד את הלקוח להמשיך לרכישה.

 

אבטחה

אין ספק שהפחד הגדול של בעלי האתרים, בעיקר בעלי החנויות האינטרנטיות זה פריצה. גם עבור קהל הלקוחות, הרי אף אחד לא רוצה לעמוד במצב בו הוא מנסה להסביר ללקוח למה גנבו לו את פרטי הכרטיס. בנוסף לכך, האקרים שפורצים לאתר יכולים לבקש כופר על מנת להחזיר לכם את השליטה בו.

לכן, חשוב מאוד לדאוג לנושא האבטחה בשלב בניית האתר ולדאוג לשרת מאובטח. שימו לב, שרתים מאובטחים גם ימנעו פריצות וגם ימנעו דליפה של נתונים החוצה. כמו כן, יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות הרבה שיש לנושא האבטחה, אבטחה גבוהה תיתן לכם גם שקט נפשי וכבונוס קידום אורגני טוב יותר בגוגל, כי גוגל מת על אבטחה גבוהה 😊

 

סיכום

אז מה היה לנו במאמר הנל? דיברנו על 3 פתרונות עסקיים לבוני עסקים שיוכלו לעזור לכם: אחסון וורדפארס מנוהל, אוטומציות לאתר ופתרונות אבטחה שישפרו ויעבו את הקיים. חשוב מאוד לדאוג לשלושת הפרמטרים האלו עוד בשלב בניית האתר ועדיף לא לאחר שהאתר באוויר.

בוני אתרים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו