3 יתרונות לשימוש באנגולר

מתלבטים האם לקחת קורס אנגולר? לשפה זאת יש כמה יתרונות מאוד ברורים אשר ודאי תוכלו לשמוע מפי מתכנתים צעירים וותיקים כאחד.

 

קורס אנגולר בדומה לקורסים רבים הופכים נפוצים יותר ויותר עם הזמן. צעירים רבים, וגם אנשים מבוגרים אשר מסבים מקצוע, מוצאים עצמם פונים לעולם התכנות מתוך הנחה כי הוא מאוד נגיש, פשוט ללמידה ועונה על הרבה הצעות בשוק העבודה, מאפשר להתפרנס יפה. הבחירה באיזה קורס לבחור תלויה ברצון שלכם, בתחומי העניין שלכם, אך גם כדאי לקחת בחשבון איזה קורס באמת יקדם אתכם לאן שאתם רוצים. בקורס אנגולר יש המון יתרונות ואם אתם מתלבטים, יש סיכוי גבוה שזה רלוונטי עבורכם.

 

אנגולר

היא מעין בסיס לכל תוכנה אשר מתאפיינת בהיותה פלטפורמה של קוד פתוח. התשתית אמנם מבוססת על השפה JAVASCRIPT אך יש בין השתיים הרבה שוני, על מנת לחדד – ידיעה של ג'אווה סקריפט לא כולל גם ידיעה של אנגולר. אנגולר מאפשרת מעין להתלבש או לעבוד לצד שפות נוספות על מנת לפשט את הצד של הלקוח באתר שאותו בנו.

 

פישוט תהליך הפיתוח

מבלי להיכנס למילים גדולות שאולי לא תבינו, אנגולר מסייעת לפשט את תהליך הפיתוח כאשר בוחרים להשתמש בה. בגלל שיש לה יכולות מיוחדות כדוגמת מעין שכפול או חיבור בין דפים או חלקים שלא בהכרח קשורים, ניתן לעבוד על כמה דברים במקביל ולא בצורה טורית. התהליך הופך פשוט הרבה יותר ונוח.

 

עבודה צוותית

לאנגולר היכולת לחבר ולקשר בין מיני פרוייקטים או בשפת מחשבים דפים, פרוייקטים או ספריות. כאשר צוות יבחר לעבוד עם אנגולר, כל פרט בצוות יוכל לפתח ספרייה או חלק מהפרוייקט ולבסוף יהיה אפשר לקשר ביניהם. העבודה הופכת הרבה יותר יעילה וגם הרבה יותר מהירה בגלל היכולת לעבוד במקביל. ניתן לאחד מידע בצורה יעילה ומהירה.

 

חיסכון בקוד

כחלק מהפיתוח של אנגולר היא בנויה כך שהיא חוסכת לכם המון כתיבה של קוד על מנת להגיע למה שאתם צריכים. אנגולר מכירה כבר שיטות או מאפיינים נפוצים ותחסוך מכם את הצורך לכתוב קורד זה בעצמכם. תוכלו להשתמש בקוד או בחלקים שכבר נכתבו או הוכנסו לפרויקט, מה שיחסוך לכם עבודה נוספת. באם אתם מכירים ג'אווה סקריפט, וגם אם לא, אנגולר תאפשר לכם לכתוב קוד ביעילות ובמהירות, הרבה יותר מאשר הייתם עושים זאת בשפות מסוימות אחרות. התוכנה מאוד נפוצה ועל כן ידיעת השימוש בה יעילה מאוד, לכל תחום בו תבחרו תוכלו לשלב אנגולר בתהליך הפיתוח. הצורה בה בנויה והיכולות שלה יתנו לכם לעבוד כמה אנשים במקביל על פרויקט מסוים תוך חיבור וקישור בין המידע, גם אם הוא בעיקרון מפוזר.

מתכנת

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו