חיפוש

מיתוג עסקי – הדרך שלך להפוך את העסק למותג

עולם הפרסום עבר בשנים האחרונות תהפוכות רבות אשר גרמו לכך שכיום ישנה חובה להשתמש בכלים חדשנים עבור משיכת הלקוחות. אמצעי כזה הוא מיתוג עסקי, אשר יהפוך את העסק למותג נחשק עבור הצרכנים הפוטנציאלים וכן הקיימים.

מהו מותג?

מותג הוא מונח מתחום השיווק אשר מתייחס לסך העמדות, הרגשות והתפיסות הקיימות אצל הצרכנים בנוגע למוצר/שירות מסוים. עמדות ורגשות אלו מכונים לעיתים "נכסי מותג", מאחר ומותג מייצר ערך למוצר או  לשירות אותו מספק בית העסק, כאשר מיתוג עסקי מתייחס לכך שבעלי עסקים מעוניינים למתג את העסק שלהם באמצעות ערכים חיובים כמו איכות, חדשנות, יצירתיות כך שהעסק יהיה בולט בשוק התחרותי. מתוך מחקרים רבים אשר נעשו בשנים האחרונות עולה כי צרכנים מייחסים חשיבות רבה מאוד למיתוג, ורבים מהם מעדיפים לרכוש מוצר/שירות מחברה אשר נתפסת בעיניהם כ"ממותגת" ואשר מעניקה להם ערך מוסף משמעותי וחשוב.

 

ממה מורכבת עבודת המיתוג העסקי?

תהליך המיתוג הוא תהליך אסטרטגי שבו נוצר מותג או מתבצע שדרוג למותג קיים. לכן, כאשר אנו רוצים להתחיל בתהליך יש לבצע חשיבה מעמיקה אודות מהם ערכי המותג אותם אנו רוצים להעביר לצרכן, כמו גם מהם הסממנים בהם נרצה להשתמש לצורך המיתוג. חשוב לדעת כי מיתוג עסקי איננו רק בעיצוב הלוגו של בית העסק, אלא מכלול שלם של פרטים אשר נועדו לגרום לכך שהמוצר או השירות המוצע יהיה בעל ערך ייחודי אשר ייחקק לאורך זמנם לאורך בזיכרונם של הלקוחות הקיימים וכן הפוטנציאלים. מיתוג עסקי נכון יגרום לכך שהעסק יהפוך למותג, כאשר אין חשיבות למוצר או לשירות המוצע אלא למעטפת הכוללת אשר תגרום לשיפור וייעול תדמיתו של העסק, זאת באמצעות כלים מתקדמים אשר יגרמו לכך שהעסק יבלוט אל מול המתחרים.

להפוך למותג

ג'נסיס מיתוג ופרסום – הטובים ביום בתחום המיתוג העסקי

בתי עסק אשר מעוניינים למתג את עצמם באופן מקצועי צריכים להיעזר בשירותם של מקצועניים אשר מכירים את התחום ויודעים להשתמש בכלים המתקדמים אשר קיימים היום בשוק הפרסום כך שהמיתוג העסקי יתבצע באופן הטוב ביותר. למיתוג נכון ישנו השפעות ארוכות טווח, אשר למעשה יכולות להגדיל את הרווחים של בתי העסק כמו גם לגרום לכך שהלקוחות יישארו נאמנים לאורך זמן. על כן, מיתוג עסקי מחייב ביצוע תחקירים מעמיקים אודות צרכי השוק כמו גם התנהגות צרכנים. חברת ג'נסיס מיתוג ופרסום היא החברה המובילה כיום בישראל בתחום מיתוג עסקי ולה ניסיון של שנים רבות בתחום. החברה מעניקה סט של כלים והנחיות אשר מאפשרים לכל בית עסק לקבל מיתוג עסקי מתקדם וחדשני, זאת באמצעות צוות מקצועי אשר בקיא בתחום ויודע לתת את המענה הנדרש, זאת לאור ניסיון של שנים ארוכות בעבודה צמודה עם בתי עסק משלל תחומים.

 

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו