חיפוש

למה חשוב לדעת אנגלית כדי לקדם את עצמך?

אנגלית היא שפת התקשורת הבינלאומית. בבתי ספר כבר מתחילים ללמד אותה בכיתות הנמוכות ואף ישנם גם אופציות להתחיל ללמד את השפה בגן. בין אם אני משתמשים בשפה לתקשורת בטיול, עבודה או עם חברים, ללא ספק אנו רואים כמה השפעה יש לאנגלית על חיי היום יום שלנו גם כדוברי שפות אם אחרות. נציג בפניכם מספר סיבות מדוע חשוב לדעת אנגלית כדי לקדם את עצמכם.

 

על דלתות והזדמנויות

כל מי שהביט במודעות דרושים בשנים האחרונות, ראה כי אחת הדרישות המופיעות בכמעט כל עבודה, הינה ידע באנגלית. ואכן אחת הסיבות הכי חשובות לדעת אנגלית היא כי ידיעת השפה פותחת בפני השולטים בה דלתות והזדמנויות רבות בעולם התעסוקה.

ככל שאדם שולט באנגלית ברמה גבוהה יותר, הוא יכול למצוא עבודות שההכנסה שלהם גבוהה יותר וכן, תינתן לו או לה עדיפות בקבלה להרבה עבודות מאשר לאדם שאינו שולט היטב בשפה. מכאן שהידע באנגלית, יכול רק לעזור לכל אחד להתקדם בחיים.

מקדם את עצמך

עולם התוכן היומיומי

הרבה מהתוכן שאנו צורכים בחיי היום יום שלנו הוא באנגלית – לדוגמא רבים מאיתנו מקשיבים למוסיקה ולשירים בשפה האנגלית, ובל נשכח את החיבה הרבה לצפייה בסדרות בנטפליקס או שאר האתרים המציעות לנו שפע של סדרות באנגלית. מן הסתם ידיעת השפה יכולה להעשיר את ההנאה וההבנה שלנו מהתוכן אותו אנו צורכים מידי יום ביומו.

 

שפת התקשורת והעסקים הבינלאומית

גם לבעלי עסקים או חברות חשוב מאוד לדעת אנגלית. הרבה בעלי עסקים וחברות ירצו ליצור קשרים עסקיים או עבודות משותפות עם חברות שממוקמות בארצות אחרות. אף על פי שהכרת שפות רבות היא דבר נפלא, הרי לא תמיד זה פשוט ללמוד כל שפה.

על כן חשוב לדעת אנגלית על מנת שתהיה האפשרות ליצור ולנהל קשרים עם חברות ועסקים בארצות אחרות, גם ארצות ששפת המקור בהן אינה אנגלית. אם מנהל חברה לא יוכל לנהל משא ומתן או לכתוב מיילים בסיסיים באנגלית, סביר להניח שחברות מחוץ לארץ פחות ירצו לנהל את קשריהם העסקיים עם חברתו או עסקיו, שכן קשיי התקשורת הרבים כבר יהפכו את העניין לכזה שאינו רווחי ודורש מאמץ רב.

 

ואיך נלמד או נשפר את האנגלית?

בין אם ניקח שיעורים פרטיים, נקרא ספרים, או נצפה בסדרות, נשפר את האנגלית שלנו בצורה כזו או אחרת. דרך טובה היא לקחת קורס באנגלית, אבל לא לכולנו יש את הזמן. לכן, מומלץ מאוד לשקול קורס אנגלית אונליין אשר מאפשר לנו גמישות רבה בזמני הקורס וליווי אישי ממורה שזמין לנו שעות רבות לאורך היום. לפרטים נוספים על הצעות לקורסים אונליין באנגלית המאפשר גמישות בזמן הלימדה וליווי צמוד של מורה הכנסו לאתר של בית הספר Wall Street.

לדבר אנגלית

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו