איך משפיע העיצוב על סוגי אתרים שונים

עיצוב אתרי אינטרנט, בדגש על אתרי אינטרנט עסקיים, הוא נושא בעל חשיבות עליונה בכל הקשור להצלחת אתר האינטרנט שלכם.

בדומה לעיצוב של חנויות פיזיות, כשאדם נכנס לאתר אינטרנט של עסק כלשהו, העיצוב משפיע באופן מיידי על האופן בו הוא תופס את האתר ואת העסק

שהוא מייצג, וכתוצאה מכך גורם לו לרצות יותר או פחות לבצע רכישה מהאתר שלכם.

במדריך הזה, סיכמנו עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת על החשיבות של עיצוב אתרי אינטרנט!

כשזה מגיע לתחום של עיצוב ובניית אתרים, יש לשים דגש רב ביותר על אפיון האתר והמטרה שלשמה הוא נועד. חברת Webinke, המתמחה בהקמה ועיצוב של אתרי אינטרנט לעסקים ממליצה לעצב את האתר בהתאם למטרות ולאסטרטגיית הפעולה שעליה החלטתם עוד בטרם בניית האתר שלכם. לדוגמה, אתרי אינטרנט של עסקים יותר פורמליים, כגון משרדי עורכי דין, יצטרכו אתרים עם עיצוב שמשדר מקצועיות ויוקרתיות, בעוד שאתרי אינטרנט של חנויות רהיטים, למשל, יעדיפו להכניס כמה שיותר תמונות להמחשה. בכדי לעשות לכם קצת סדר בבלאגן, סיכמנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר שיש לשים אליהן לב בעת עיצוב האתר שלכם:

 

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני

עיצוב האתר הוא למעשה הדבר הראשון אליו הלקוחות שלכם ישימו לב כשהם יכנסו לאתר האינטרנט של העסק שלכם. דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לחנות כלשהי, והחנות מבולגנת ומשרה אווירה חנוקה וחסרת סדר. סביר להניח, שהרושם הראשוני שייווצר אצלכם יגרום לכם להימנע מלקנות משהו בחנות הזו. כך בדיוק הדבר פועל עבור אתרי אינטרנט עסקיים. אחרי הכל, אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, ותרצו שהאתר שלכם ייראה כמו אתר של אנשים שיודעים מה הם עושים.

 

קידום, קידום, קידום!

לעיצוב האתר שלכם יש חשיבות עליונה בכל מה שקשור לקידום האתר שלכם במנועי החיפוש השונים, ובנוכחות שלו בעולם הדיגיטלי באופן כללי. כשאדם מחפש מוצר או שירות מסוימים, הוא לרוב לא יחפש שם עסק ספציפי, אלא את סוג המוצר או השירות אותו הוא מחפש. עכשיו, נסו להיזכר מתי הייתה הפעם האחרונה שנכנסתם לעמוד השני של תוצאות החיפוש שלכם. לכן, מומלץ לעצב את אתר האינטרנט שלכם כך שגוגל "יעדיף" למקם אותו בראשית רשימת החיפוש.

 

חווית המשתמש ונוחות

עיצוב חכם ונכון של אתר האינטרנט משפיע ישירות על נוחות המשתמש וחווית הגלישה של הלקוחות שלכם. אתרים שמעוצבים בצורה "בומבסטית" מדי, יהפכו את חווית הגלישה באתר למסובכת וימנעו מהגולשים שלכם להמשיך ולגלוש באתר ולרצות להיכנס אליו פעם נוספת. ניתן לעצב את האתר שלכם כך שהאתר למעשה "יכווין" את הלקוחות שלכם לעמודים ספציפיים שתרצו שיקבלו יותר תשומת לב.

 

מקצועיות לפני הכל

כפי שציינו קודם, אתר מעוצב משדר מקצועיות ורצינות כלפי הלקוחות שלכם. מומלץ לעצב את האתר שלכם כך שהעסק שלכם יראה מקצועי ככל הניתן, ושהלקוחות שלכם ידעו שהם עושים עסקים עם בית עסק מהשורה הראשונה.

 

מכשירים דיגיטליים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם אצלנו?

השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר

אהבתם?
שתפו עם החברים!

מאמרים חדשים באתר

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו