כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


בניית אתר

 


בניית אתרהעולם המודרני בו אנו חיים אינו מותיר מקום לבעלי עסקים שאין ברשותם אתר אינטרנט ייצוגי, זאת מאחר ואדם המחפש מוצר / שירות מסוים ניגש בראש ובראשונה לחיפוש באינטרנט. ולכן, כאשר יש לכם עסק פיסי שלא עומד מאחוריו אתר באינטרנט אתם ללא ספק מפסידים לקוחות חדשים מידי יום. אין זה משנה כלל מהו תחום העיסוק שלכם, החל מתחום האינסטלציה, הובלת דירות, וכלה בעורכי דין ובמהנדסים – כולנו רוצים להשיג תנועה שוטפת של לקוחות חדשים למען המשך שגשוגו של העסק, ובכדי לממש זאת, עלינו לבנות אתר ולדאוג לחזות מרשימה שתהפוך גולש מזדמן שמבקר בו ללקוח פוטנציאלי.

אנו בחברת "אופיר גרופ" מתמחים בבניית אתרי תדמית לעסקים ועיצוב אתרים מבוססי וורדפרס המוטמעים לקידום האתר בגוגל. לכל פלטפורמת אתר יתרונות ייחודיים, וכאשר האתר נבנה בפלטפורמה המתאימה ספציפית לאופי העיסוק שלכם, הוא יהיה חסר כשלים מבחינה זו.

מהן הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לבניית האתר ובאיזה כדאי לבחור?

השוני העיקרי בין פלטפורמה אחת לרעותה אינו נמדד בעיצוב ובמראה החיצוני של האתר, אלא ביכולת הגמישות שעליה נבנה האתר. אם אתר האינטרנט שלנו אינו אמור להכיל דפים דינאמיים המתעדכנים על בסיס קבוע, אולי כדאי לשקול את האפשרות של בחירת פלטפורמה ללא ממשק ניהול המאפשרת להזין תכנים בצורה נוחה וכך להוזיל את עלויות הבניה במאות ואף באלפי שקלים.

פלטפורמה עבור בניית אתר דינאמי עם אופטימיזציה למנוע חיפוש
זוהי הפלטפורמה הפופולארית ביותר כיום לבניית אתר אינטרנט, מאחר וכיותר מ-90% מכלל האנשים מעוניינים לעשות קידום בגוגל בשביל האתר, ואינם מסתפקים רק בבנייה שלו, יש צורך באתר דינאמי המקנה הוספת תכנים בצורה ידידותית לכל משתמש. חלק נוסף שאין להתעלם ממנו הוא האופטימיזציה למנועי חיפוש אשר מהווה מרכיב מהותי בהצלחת הקידום של האתר בגוגל. דרך עבודה זו מומלצת לבעלי עסקים שמטרתם לבנות אתר ייצוגי ולשווק אותו באינטרנט.

פלטפורמה עבור בניית אתר דינאמי
במידה ואינכם זקוקים לקידום אורגני בגוגל, אבל מצד שני מעוניינים לעשות עדכונים שוטפים באתר כגון הוספת תכנים, מאמרים ועוד, מערכת וורדפרס היא הפלטפורמה המומלצת למטרה זו. המערכת מתפקדת בצורה ידידותית לכל משתמש וניתנת חינם להורדה. מערכת זו מגיעה "עירומה" ללא עיצוב, לאחר הורדת הקבצים אנו נעצב עבורכם את האתר ונכין אותו עבור שיפורי אופטמיזציה עתידיים שאולי תזדקקו להם בהמשך.

לקבלת מידע נוסף בנושא בניית אתר וורדפרס אתם מוזמנים לבקר בקישור שצוין.

פלטפורמה עבור בניית אתר סטטי
מערכת הבנויה על פלטפורמה סטטית משמעותה – אי יכולת לעדכן דפים חדשים או לבצע שינויים בתוכן קיים בצורה נוחה. עלות בניית אתר סטטי הינה הנמוכה מבין שאר הפלטפורמות שהוזכרו, והיא מתאימה לאנשים בעלי אתר ייצוגי המכיל מספר קטן של דפי אינטרנט ושאינם אמורים להתעדכן על בסיס קבוע.

חשוב לדעת, לא משנה מה שיטת העבודה שנבחרה לפרוייקט, אנו מקפידים על עמידה בתקן W3C העולמי עבור כל פלטפורמות האתרים הנבנים ללקוחותינו.

יש לכם שאלות? אינכם יודעים איזו פלטפורמה הכי טובה עבורכם? צרו איתנו קשר באמצעות הטופס המופיע מטה ונשמח לעזור.

Sending