כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


קידום אתר

 


קידום אתרהמושג קידום אתר מבלבל אנשים רבים שאינם בקיאים בתחום ה SEO ומעוניינים לשווק את האתר העסקי שלהם באינטרנט. כאשר מדובר על קידום של אתר הכוונה היא לא אחרת מאשר פרסום בתשלום וקידום האתר במנועי החיפוש יחד, שני אלו מהווים את המכלול המלא של מושג זה.
אפיקי הפרסום בתשלום עליהם אנו מתמקדים הם: פרסום בגוגל ובמערכת בפייסבוק.
קידום האתר במנועי החיפוש מתייחס למנועים הבאים: גוגל, וואלה (בשיתוף עם גוגל) ומנוע החיפוש בינג.

במידה ואין ברצונכם לשלם עבור מודעות פרסום, אלא לקדם את האתר בצורה אורגנית במנועי חיפוש בלבד, אנא בקרו בדף שירותי החברה המדבר על קידום אורגני ואינו כולל שירותי פרסום של מודעות ממומנות כחלק מהליך הקידום.

מה כוללת עבודת קידום אתר עם חברת אופיר גרופ?

פרסום ממומן בגוגל ובפייסבוק (PPC)

הפרסום הממומן נועד בכדי להגדיל את כמות החשיפות של האתר ובכדי לקבל תוצאות מהירות. המודעות בגוגל וברשת פייסבוק מופיעות מיד לאחר סיום הגדרת הקמפיין והתשלום בשני אפיקי פרסום אלו מתבצע רק כאשר אנשים לוחצים על אחת המודעות שלכם.

מודעות פרסום מומן בגוגל

בהסתמך על התקציב החודשי שבחרתם עבור מסע הפרסום, אנו ניצור עבורכם קמפיין פרסומי ממוקד ב  Google AdWords ונדאג שמודעות הפרסום יופיעו בכל מילות המפתח שרלוונטיות לתחום העיסוק של האתר. יצירת הקמפיין מתבצעת תוך השמת דגש רב על הוזלת העלויות אשר מחושבות לפי ציון איכות, תחרות, רלוונטיות של המודעה ועוד.

מודעות פרסום מומן בפייסבוק
גם במודעות הפרסום של פייסבוק אנו נגדיר מראש את תקרת התקציב שלכם על מנת לפקח שהעלות החודשית אינה חורגת מדרישתכם. העלות עבור לחיצה במודעות ממומנות בפייסבוק שונה ממערכת Google AdWords, השוני מתבטא בגובה העליות לקליק ובדרישת תשלום פחות דינאמית שלרוב אינה משתנה במהלך שעות היום עבור מודעות שהוגדרו.

קידום האתר במנועי החיפוש

בשונה ממודעות הפרסום עליהם משלמים עבור כל לחיצה, הקידום במנועי החיפוש מתבצע בצורה אורגנית ואינו כרוך בתשלום חודשי לגוגל או לפייסבוק.

לאחר שביצענו עבורכם אפיון מלא ובחרנו יחד את מילות המפתח הרלוונטיות, אנו נקדם את האתר עבור כל הביטויים שנבחרו ונביא לכך שיופיע בתוצאות האורגניות, בדף 1, עבור כל הביטויים שנבחרו.

זכרו כי אנו מתחייבים חוזית לתוצאות ועמידה בלוח זמנים שהוגדר מראש.

מעוניינים בשיווק ופרסום העסק שלכם אך אינכם בטוחים האם קידום אתר מתאים לכם? צרו איתנו קשר בטופס המופיע מטה ונשמח להשיב על כל השאלות ללא התחייבות מצדכם.

Sending