כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


ייעוץ קידום אתרים

 


יש לכם עסק / חברה עם אתר אינטרנט שנתקע איפה שהוא בדירוגים של מנוע החיפוש? מקדם האתרים של החברה זקוק לעזרה? אם כן, פנו אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ מקצועי ממומחה קידום אתרים שיזניק אתכם קדימה. לפני שנפרט מעט על אופי השירות חשוב לנו לציין – אנו מתחייבים חוזית לתוצאות בעת השכרת שירותי מומחה מטעמנו!

למי מיועד השירות?

חברות המעסיקות איש SEO לטובת שירותי קידום באינטרנט נתקלות לעיתים רבות בכשלים שונים הנובעים לרוב ממורכבות האתר, אי בקיאות בעדכוני האלגוריתם של גוגל, ופעולות שליליות נוספות שהתבצעו מפאת חוסר ידע.

פעולות שכאלו יוצרות בדרך כלל תוצאה הפוכה מהמצופה – במקרה הגרוע מאבד האתר מיקומים בתוצאות האורגניות, ובמקרה הטוב עבודת הקידום אינה מניבה פרי והאתר נשאר פחות או יותר באותם דירוגים.

שירותי הייעוץ על ידי מומחה קידום אתרים מטעם החברה מיועדים לעסקים וחברות המחזיקות לפחות מקדם אתרים אחד ואופי פעילותן נמנה בין חלק מהדברים המוזכרים:

 • גופים שנמצאים בשלבי בניית האתר.
 • חברות שמתחרות בזירות תחרותיות.
 • מקדמי אתרים הזקוקים לייעוץ מומחה.
 •  

  חשוב – הייעוץ אינו ניתן לאנשים שאינם עוסקים בתחום ה SEO. אם יש לכם שאלות בנוגע לקידום תוכלו לכתוב בפורום קידום אתרים ולקבל תשובות, לחילופין ניתן להצטרף לשירותי קידום אתרים בגוגל המוצעים על ידנו ולהתחיל ליהנות עוד היום מקבלת שירות אמין ומקצועי.

  תפקידנו במסגרת הייעוץ
  הפעילות שלנו במסגרת עבודה זו היא לא לקדם לכם את האתר אלא לספק ייעוץ בלבד. יועץ הקידום האישי שיוצמד לניהול הפרויקט שלכם יבחן ביסודיות את הפרמטרים הנדרשים ליישום ויביע את דעתו הראשונית בכתב, בפגישה השבועית שלאחר מכן יחדד היועץ את הדברים שנכתבו ויסביר את משמעות הטמעתן לצורך השגת המטרה הסופית.

  עיקר העבודה תתבטא במתן הנחיות ברורות הקשורות לשינויי On Site ו Off Site שאותם מקדם האתרים בחברתכם יצטרך להטמיע במהלך תקופת הפעילות.

  אחת לשבוע ובהתאם לדרישות הפרויקט נתאם פגישה במשרדי החברה, נשוחח על צפי המשך הפעילות הנדרשת, ועל התוצאות שהושגו עד כה. פגישות אלו הן זמן מצוין בשבילכם להעלות שאלות ענייניות ולקבל תשובת מקצועיות.

  ההתחייבות לתוצאות כפופה ליישום כל הנחיותיו של היועץ, ההנחיות כולן הן ברות ביצוע, פרמטר כגון מחסור בקישורים נכנסים שאינו ניתן תמיד לביצוע לא ייחשב כאי יישום הנחיה השוללת את ההתחייבות.

  לשיחה עם אחד מיועצי הקידום השאירו בבקשה פרטי התקשרות בטופס מטה ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

  Sending