כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


קידום אורגני

 


יש לך נוכחות באינטרנט?

אנחנו יכולים לעזור!אסטרטגיות השיווק שלנו סייעו למאות עסקים קטנים וגדולים להגיע לצרכנים בשוק, להגדיל את כמות המכירות שלהם במאות אחוזים ובשורה התחתונה לייצר השפעה אמיתית של גידול משמעותי בכמות המכירות.

אנו באופיר גרופ יכולים לעזור לך להבטיח את מיקומך בתוצאות האורגניות של גוגל ולהביא לכך שאתרך יחשף בפני אנשים המעוניינים לרכוש את השירותים שהעסק שלך מוכר.

שקיפות מלאהשקיפות מלאה

זכותך המלאה לדעת אילו פעולות קידום אורגני בוצעו לטובתך במהלך החודש, בעבור מה אתה משלם, ואיזו עבודת קידום תבוצע עבורך בהמלך החודש שלאחר מכן. אנו גאים בעבודתנו ומספקים דוחות חודשיים מפורטים בשקיפות מלאה לכל לקוחותינו.

קידום ממוקדקידום ממוקד

אנו נחקור בצורה יסודית כיצד אנשים מחפשים את השירותים / מוצרים שלך באינטרנט ונתמקד במתן תנועה מכוונת של עשרות עד מאות לקוחות פוטנציאלים המחפשים מידי יום את השירותים שהעסק שלך מציע.

אסטרטגיית שיווקאסטרטגיה

בניית מערך אסטרטגי שיווקי מותאם ספציפית לתחום העסק שלך. הליך גיבוש האסטרטגיה יאפשר לנו להכיר את העסק שלך מקרוב ולקבל החלטות לגבי תוכנית העבודה שנבצע.

מעוניין לשמוע עוד? אתה מוזמן להעיף מבט על חבילות הקידום הניתנות כרגע במבצע לזמן מוגבל. קיבלת החלטה? מעוניין להתקדם? הקדש שתי דקות מזמנך ומלא את טופס הבקשה להצעת מחיר עבור קידום אורגני במנוע החיפוש של גוגל.מידע נוסף ופרטים לגבי שיטת העבודה שלנו

כאשר מדובר על קידום אורגני קיימת נטייה בקרב אנשים רבים להתבלבל בין הקידום האורגני (הטבעי) לבין קידום אתרים אורגניהקידום הממומן בגוגל (הפרסום במערכת google adwords של גוגל), אז לפני שתקבלו החלטה איזה סוג של קידום מתאים ביותר לאתר שלכם, נסביר בקצרה על ההבדלים בין קידום אורגני וממומן.

מהו קידום אורגני?

בשני ההבדלים התוצאות הסופיות כמעט זהות, אבל התהליך, העלויות, ושיטות העבודה שונות לחלוטין זו מזו.


קידום אורגני בגוגל

בניגוד לפרסום הממומן, קידום אתרים אורגני בגוגל הינו תהליך ארוך במהלכו נדרשות פעולות אופטימיזציה בכל דפי האתר, מחקר מקיף של מילות מפתח, שיפור דפי נחיתה ועוד פעולות רבות אחרות. כאשר לקוח פוטנציאלי יקליד מילת חיפוש הקשורה לתחום העיסוק הרלוונטי לתחומכם, אתר האינטרנט שלכם יופיע בדף הראשון של התוצאות האורגניות בגוגל
ועל ידי כך ייחשף עבור אותו לקוח שמתעניין בסוג המוצרים / שירותים בהם אתם עוסקים. הקידום האורגני הינו הפתרון האידיאלי והאיכותי ביותר עבור כל בית עסק אינטרנטי שמעוניין בחשיפה מתמדת ופניות של לקוחות פוטנציאלים חדשים מידי יום.

קידום ממומן בגוגל הוא לא קידום אורגני
הקידום הממומן הוא למעשה פרסום מודעות בגוגל שמתומחרות בשיטה של עצה וביקוש, התשלום הינו עבור כל לחיצה על אחת ממודעות הפרסום שלכם (PPC) ודירוג מיקום המודעה מופיע מצידו הימני או בחלקו העליון של התוצאות האורגניות.

כאשר התקציב החודשי שהגדרתם מסתיים, מודעות הפרסום שהופיעו לצד התוצאות האורגניות נעלמות מיידית, אלא עם ייתוסף סכום כסף נוסף עבור הקמפיין. זהו אחד מהחסרונות של יצירת קמפיין ממומן – הצורך לשלם באופן קבוע על מנת להיחשף.

הפרסום במערכת גוגל מומלץ כאשר רוצים להיחשף אל קהל יעד רב אך לזמן מוגבל, דוגמא טובה לכך יכולה להיות מוצר שנמכר במבצע חסר תקדים וברצונכם להגדיל את כמות המכירות באמצעות חשיפות מאסיביות עד גמר המלאי. במידה ומצאתם כי שירות זה מתאים לצרכי העסק שלכם תוכלו לעיין בדף פרסום בגוגל ולקבל פרטים נוספים בנוגע להזמנת השירות הניתן כחלק משירותי החברה.

אם מטרתו של העסק הינה חשיפה לטווח ארוך, מיקומים יציבים בתוצאות האורגניות של גוגל, ועליות שמסתיימות ברגע שהסתיימה עבודת הקידום של החברה, אז הפתרון המומלץ להשגת מטרה זו היא ללא ספק קידום אורגני.

קידום אורגני בגוגל עם חברת אופיר גרופ

חברת אופיר גרופ מורכבת ממומחי SEO ומספקת שירותי ייעוץ קידום אתרים לעסקים בינוניים עד גדולים. החברה עובדת בשיטות המתקדמות ביותר תוך השמת דגש על קידום אתרים אורגני המתבצע עם שמירה על כללי האתיקה המקובלות והמוסכמות הקשורות בעדכוני אלגוריתם של Google המשתנים באופן שוטף.

הנה כמה מהפעולות שאנו מבצעים עבורכם במהלך העבודה:

  • סקר מילות מפתח מקיף להשגת חשיפה מאסיבית של גולשים רלוונטיים.
  • יצירת מערך קישורים איכותי מאתרים סמכותיים מעברי TRUST
  • אופטימיזציה מלאה המתבצעת על ידי מומחה לקידום אתרים אורגני.
  • שיפור ויצירת תכנים חדשים בתוך ומחוץ לאתר.
  • ניתוח דוחות analytics לצורך שיפור המרות, אחוזי נטישה ועוד.
  • שימור תוצאות אורגניות בתום הפעילות.

במהלך הפעילות כולה אנו נעדכן אתכם באופן קבוע בכל הקשור לפעולות השונות – קצב ההתקדמות, קישורים שיצרנו עבורכם, המשך פעילות עתידית ועוד פרטים רבים אחרים.

ההצלחה שלנו עומדת מאחורינו, לא סתם אנו מתחייבים לתוצאות כלפי כל לקוחותינו.
אתם מוזמנים לעיין במיקומים של חלק מהלקוחות שלנו ולהתרשם.

יש לכם שאלה? זקוקים להתייעצות? צרו איתנו קשר באמצעות הטופס מטה ונשמח להשיב.

Sending