כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


קידום בגוגל

 


מרוצה מכמות הלקוחות

המגיעים אליך דרך האתר?אפילו אתר האינטרנט הטוב ביותר אינו יכול לייצר מכירות לעסק כאשר הלקוחות המתאימים אינם יכולים למצוא אותו.

אנו באופיר גרופ יכולים לעזור לך להבטיח את מיקומך בגוגל ולהביא לכך שמנוע החיפוש של גוגל יציג את אתרך בפני אנשים המעוניינים לרכוש את השירותים שהעסק שלך מוכר.

גידול בהמרות

דירוגים גבוהים במנועי חיפוש ותעבורה מאסיבית לאתר הם חסרי ערך במידה ואינם ממירים פניות של לקוחות. הצוות של מחלקת SEO בחברתנו מתמחים בביצוע אופטימיזציית תוכן המבטיחה גידול משמעותי של מאות אחוזים בכמות הפניות והמכירות של העסק שלך.

בניית סמכות

תוצאות איכותיות נוצרות על ידי שילוב מנצח של תוכן איכותי וקישורים רלוונטיים לתחומך. אנו מתמקדים על אסטרטגיית תוכן בשילוב של יצירת קישורים נכנסים המייצרים סמכותיות (Trust) בפני מנועי החיפוש במטרה לספק תנועה ממוקדת של לקוחות פוטנציאלים.

אפיון עסקי

קידום מקצועי בגוגל מתחיל מאפיון נכון הנבנה באמצעות מחקר מילות מפתח אשר מבוסס על הבנה מוצקת של העסק שלך, הלקוחות שלך, והמתחרים הקיימים בתחומך.

מעוניין לשמוע עוד? אתה מוזמן להעיף מבט על חבילות הקידום הניתנות כרגע במבצע לזמן מוגבל. קיבלת החלטה? מעוניין להתקדם? הקדש שתי דקות מזמנך ומלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ואנו נחזור אליך בהקדם.יתרונות הקידום והעבודה איתנו

קידום אתר בגוגל נחשב כיום כאחד מפתרונות השיווק המומלצים עבור אתר אינטרנט, מהרגע שהושגו תוצאות והאתר קודם אורגנית במנוע החיפוש של גוגל לביטויים שנבחרו, אנו מתחילים לקבל תנועת גולשים שבסופו של דבר מתורגמת ללקוחות חדשים.קידום אתרים בגוגל

זוהי למעשה התוצאה הסופית של קידום בגוגל, אבל יחד עם זאת להיות במקום 1 בתוצאות האורגניות זה כלל לא מספיק. בכדי להימנע מהתופעה המוכרת של נטישת מבקרים לאתר מתחרה אחר, נדרשות פעולות ניתוח, אפיון, והבנת צרכי הגולש לצורך שיפור יחס המרה. פעולות אלו יוצרות עסק אינטרנטי מזמין העונה לכל דרישותיו של הגולש וגורמים לו ליצור אינטראקציה לצורך רכישה / התקשרות בינו לבין בעל האתר .

אלו מכם שרוצים לדעת מהי המשמעות של קידום במנועי חיפוש ומהן הפעולות הנדרשות לכך מחברת הקידום, מוזמנים לעיין בהסבר של ויקיפדיה על קידום אתרים במנועי חיפוש ולהרחיב את הידע בתחום.

אז מהן הפעולות אותן אנו מבצעים עבורכם במהלך קידום האתר בגוגל?

בכל אתר שייעודו למטרת רווח ישנם מספר גורמים משפיעים שיוצרים את ההצלחה הסופית עבור כל בית העסק – כמות ביקורים, מקור הכניסות, ורלוונטיות דפי האתר הם אלו שמזרימים לקוחות חדשים מידי יום עבור כל לקוחותינו שמשתמשים בשירותי החברה לטובת קידום בגוגל.

פעולות אלו מתבצעות שלב אחר שלב, בצורה מקצועית, תוך כדי התעדכנות שוטפת של עדכוני גוגל ולאחר שיחת הכרות עם הלקוח והבנת צרכיו השיווקיים.

ניתוח מקיף הקשור בפעילות העסק
השלב הראשון בקידום נכון של העסק הוא להבין את אופי פעילותו, מטרתו, התוצאה הסופית שעלינו להשיג ממבקרים ועוד. לאחר שנשוחח ונקבל תשובות לשאלות אלו, נוכל להתקדם צעד אחד קדימה ולנתח בצורה מעמיקה את המאפיינים עליהם נתבסס בהמשך הפעילות.

ניטור אופי קהל היעד (גולשים / לקוחות בפונציאל)
לאחר הבנת אופי האתר נתמקד בפעולות הקשורות בהשגת תנועה ממוקדת של גולשים בהתאם לכמות החיפושים החודשית בגוגל עבור ביטויים הקשורים לתחום העיסוק שלכם. בכדי לעשות זאת נבצע מחקר מילות מפתח מפורט שבסיומו תתקבל תמונה ברורה יותר על אפיון מקורות קהל היעד. עבור מילות המפתח שנבחרו, נבצע אופטימיזציה בתוך ומחוץ לאתר ונשיג את הכמות המרבית של גולשים רלוונטיים המחפשים בגוגל את המוצרים שלכם.

שיפור יחס המרה
יחס ההמרה מתבטא בכמות התנועה לדף מסוים אל מול אחוז ההמרות שהתקבלו בהתאם למספר הביקורים באותו דף. על מנת ליהנות מאחוז המרות גבוה ככל שניתן, אנו ניצור עבורכם דף נחיתה ממוקד עבור כל דף תוכן שיווקי באתר, בעזרת דפים אלו יקבל הגולש את כל הפרטים הנחוצים לו אודות המוצרים / שירותים הקשורים לתחום העיסוק שלכם.

מתקדמים בגוגל ומשיגים מקסימום תוצאות

כפי שהזכרנו, אתר שהתקדם בצורה אורגנית בגוגל יקבל תוצאות איכותיות רק אם בוצעה בו עבודת אפיון נכונה, גם אם דורג האתר למקום הראשון, סביר להניח שבעליו יאבדו כמות נכבדת של מבקרים במידה ודפי האתר אינם עונים על דרישת האנשים שמבקרים בו. אנו בחברת "אופיר גרופ" מתמחים בכל הקשור לעבודת שיפור התכנים בדפי האתר כך שמבקריו ימצאו בדיוק את מה שציפו לו מבלי לבזבז זמן יקר, ובסיום העבודה מתקבלת התוצאה – קידום אורגני בגוגל עם תוצאות מקסימאליות שמניבות יחסי המרה גבוהים.

הקידום האורגני במנוע החיפוש של גוגל כרוך בעבודה רבה אשר במהלכה תעודכנו באופן שוטף בנוגע לכל הפעולות שבוצעו בתוך ומחוץ לאתר, העדכונים השוטפים מכילים את הדברים הבאים:

1. שיחת טלפון שבועית - מידי שבוע נשוחח טלפונית על מנת לעדכן אתכם בהתפתחות העבודה הנוכחית ובהמשך לפעולות עתידיות שנבצע. בשיחה השבועית תוכלו להעלות נושאים חשובים שיש לכם ולקבל יחס אישי ומענה מקצועי.

2. ייעוץ ומענה בדוא"ל - כל שאלה / התייעצות דחופה לגבי קידום האתר תענה באמייל תוך זמן קצר ותכיל תשובות מפורטות עבור כל השאלות שהפנתם לאיש ה SEO שמנהל את הפרויקט האישי שלכם מתחילתו ועד סיומו.

3. דוח חודשי - בכל סוף חודש אנו נשלח לכם דוח המכיל את כל פעולות הקידום שבוצעו, את התוצאות שהושגו, ואת צפי המשך הפעילות בנוגע לחודש שלאחר מכן.

מעוניינים להתקדם? יש לכם שאלות? צרו איתנו קשר באמצעות הטופס מטה ונשמח להשיב.

Sending