כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


פרסום ממומן בגוגל

 


הפרסום הממומן בגוגל מתבצע באמצעות Google AdWords וכנראה שאת הנתון הבסיסי הזה לפחות 90% מכלל המפרסמים ובעלי האתרים מכירים, אבל ה"סוד" פרסום בגוגלבפרסום מודעות גוגל הוא לדעת כיצד להשיג מקסימום תוצאות במינימום עלויות, ולשם כך צריך אנשי מקצוע מיומנים.

הצבת מודעות פרסום במערכת של גוגל יכולה לתת תוצאות מדהימות כאשר עושים את הדברים בצורה נכונה, ומצד שני מפרסמים ללא ידע עשויים להוציא סכומי כסף גדולים ולקבל רק כ 20% עד 30% תוצאות בהשוואה לסכומי הכסף שהשקיעו.

פרסום מודעות גוגל – עבור מי מומלץ השירות?

הרחבת נפח הכניסות לאתר הינו דבר שכל בעל עסק מעוניין להשיג, ולרוב כמה שיותר כניסות כך יותר טוב מבחינה שיווקית. הפתרונות להשגת מטרה זו הינן רבות, אבל הן תמיד מסתיימות בשני אפיקי שיווק עיקריים – פרסום ממומן באינטרנט וקידום אתרים אורגני בגוגל.

הפרסום הממומן בגוגל הינו דבר שתמיד מומלץ לבצע יחד עם הקידום האורגני, אך לעיתים קורה שבעלי אתרים מחפשים פתרון מהיר לשיווק המוצרים שלהם ואינם מעוניינים לשלם על שירותי קידום האתר בגוגל ולהמתין מספר חודשים עד להשגת דירוגים בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש. לכן במקרים אלו הפרסום בגוגל מומלץ יותר, מודעות הפרסום מופיעות תוך דקות ספורות לאחר שהוגדר קמפיין הפרסום והן מוסרות באופן אוטומטי במידה והסתיים התקציב החודשי שהוגדר מראש על ידי מנהל הקמפיין.

יתרונות הפרסום שמקנה מערכת Adwords של גוגל:

 • שליטה בתקציב החודשי – התקציב החודשי הינו בשליטתכם המלאה, גם אם ברצונכם להקציב כמה מאות שקלים בלבד זה אפשרי בהחלט. הסכום שהקצבתם לעולם לא יעבור את הסכום המוגדר במערכת לכן מאפשר חשיפה לכל בעל עסק שרק התחיל בשיווק אתר האינטרנט שלו.
 • שליטה בעלויות לקליק – אם הבחנתם שהעלות על לחיצה באחת ממודעות הפרסום שלכם גבוהה מידי, ניתן תמיד לתת הצעת מחיר נמוכה מההצעה שהוגדרה אוטומטית במערכת גוגל ולהוזיל עליות. יחד עם זאת חשוב לציין כי הצעות מחיר נמוכות אינן תמיד מניבות דירוגי מודעות גבוהים.
 • דירוגים גבוהים של מודעות – בניגוד לתקופת הזמן הנדרשת לקידום אתרים בגוגל והשגת דירוגים גבוהים, מערכת AdWords מאפשרת דירוג מהיר והצגת מודעות שימוקמו בין 3 התוצאות הראשונות המופיעות מעל התוצאות האורגניות של גוגל. ככל שמודעת הפרסום מנוסחת טוב יותר, כך עולה רלוונטיות איכות המודעה המשפיעה על הדירוגים שלה.
 • ניתוח דוחות – יתרון נוסף הינו האפשרות לניתוח תנועה המוצגת על ידי דוחות של המערכת באמצעותם ניתן לנטר מקורות מהם קיבלנו לידים, פניות בטופס משוב ועוד. שימוש נכון בדוחות אלו מאפשר ליעל את קמפיין הפרסום ולהשיג תנועת גולשים נוספת בעלויות נמוכות יותר לקליק.
 • חשיפה מאסיבית – פרסום מקצועי ב Google AdWords מאפשר להשיג תנועה מאסיבית שמקורה בחשיפה של כל מילות המפתח שנבחרו הקשורות לתחום העיסוק של האתר.
  בעת יצירת קמפיין הפרסום ניתן לדרג את כל המילים שנבחרו כרלוונטיות ביותר ולדאוג שיופיעו ברוב הזמן מעל התוצאות האורגניות של מנוע החיפוש. בהחלט יש צורך לקחת בחשבון את העלויות הכרוכות ביצירת קמפיין מסוג זה, אבל כיתרון נוסף חשוב לזכור שתמיד ניתן לבטלו ולחזור למתוקנת הפרסום הרגילה של המערכת.

  הצטרפו ותהנו מפרסום מקצועי בגוגל

  רוצים להגדיל את כמות המבקרים לאתר? להשיג תנועה רלוונטית ולקבל טלפונים מלקוחות בפוטנציאל? אם התשובה היא כן, אז מקומכם איתנו. אנו ניצור קמפיין פרסום ממוקד לעסק שלכם הכולל מחקר מילות מפתח מקצועי שיכיל את כל המילים הרלוונטיות שגולשים מחפשים בגוגל וקשורים לתחומכם. בהתאם לתקציב שתבחרו – אנו נדאג שתקבלו את נפח התנועה המקסימאלי אשר בסופו של יום יתורגם ללקוחות חדשים.

Sending