כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


שירותי החברה

 


מפרט זה מכיל את מגוון השירותים הניתנים בחברתנו. כאן תוכלו לקבל מידע על כל נושא הקשור לשיווק העסק שלכם, פתרונות לייצור תדמית מרשימה מול לקוחותיכם, וקבלת שירותי קידום ובניית אתרי אינטרנט. באפשרותכם להשאיר לנו פרטי התקשרות בתחתית כל דף המדבר על השירות שברצונכם לקבל ואנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.

קידום אתרים בגוגלקידום בגוגל

קידום אתר בגוגל נחשב כיום כאחד מפתרונות השיווק המומלצים עבור אתר אינטרנט, מהרגע שהושגו תוצאות והאתר קודם אורגנית במנוע החיפוש של גוגל לביטויים שנבחרו, אנו מתחילים לקבל תנועת גולשים שבסופו של דבר מתורגמת ללקוחות חדשים. זוהי למעשה התוצאה הסופית של קידום בגוגל, אבל יחד עם זאת להיות במקום 1 בתוצאות האורגניות זה כלל לא מספיק.
לחצו לקבלת פרטים נוספים

קידום אתרים אורגניקידום אורגני

כאשר מדובר על קידום אורגני קיימת נטייה בקרב אנשים רבים להתבלבל בין הקידום האורגני (הטבעי) לבין הקידום הממומן בגוגל (הפרסום במערכת google adwords של גוגל), אז לפני שתקבלו החלטה איזה סוג של קידום מתאים ביותר לאתר שלכם, נסביר בקצרה על ההבדלים בין קידום אורגני וממומן.
לחצו לקבלת פרטים נוספים

בניית אתרים לעסקיםבניית אתרים לעסקים

החשיבות בבניית אתר לעסקים קטנים עד גדולים תורמת רבות לתדמית העסק באינטרנט, אין זה סוד שכל עסק המציע את שירותיו לקהל הרחב מחזיק באתר ייצוגי במטרה ליצור חשיפה ולהגדיל את חוג לקוחותיו. חברת "אופיר גרופ" מתמחה בבניית אתרים ייצוגיים לעסקים ומקפידה על נוחות תפעולית גם עבור משתמשים שאין להם כל ידע באינטרנט.
לחצו לקבלת פרטים נוספים

בניית אתרי תדמיתבניית אתרי תדמית

אתרי תדמית מיועדים לאנשים שבבעולתם עסק קטן וברצונם ליצור משהו ייצוגי עבור לקוחותיהם, מבחינה טכנית האתר בנוי ממספר עמודי אינטרנט בודדים בלבד ואינם מצריכים עדכוני טקסט, הוספת מוצרים וכ"ו. זהו למעשה אתר תדמית בהגדרתו המקצועית, במידה וברצונכם לבנות אתר המכיל עמודי תוכן מרובים להם קיימת אפשרות עריכה
לחצו לקבלת פרטים נוספים

פרסום בגוגלפרסום ממומן בגוגל

הפרסום הממומן בגוגל מתבצע באמצעות Google AdWords וכנראה שאת הנתון הבסיסי הזה לפחות 90% מכלל המפרסמים ובעלי האתרים מכירים, אבל ה"סוד" בפרסום מודעות גוגל הוא לדעת כיצד להשיג מקסימום תוצאות במינימום עלויות, ולשם כך צריך אנשי מקצוע מיומנים. הצבת מודעות פרסום במערכת של גוגל יכולה לתת תוצאות מדהימות כאשר עושים את הדברים בצורה נכונה.
לחצו לקבלת פרטים נוספים

בניית אתרי וורדפרסבניית אתרי וורדפרס

חושבים לבנות אתר? לא יודעים באיזה מערכת לבחור? אנחנו ממליצים לכם לבנות את האתר על מערכת וורדפרס! וורדפרס נחשבת בשנים האחרונות כאחת המערכות המומלצות לבניית אתרים, וכחלוף הזמן היא רק הולכת ותופסת עוד ועוד תאוצה, לא סתם כתבו בויקיפדיה על וורדפרס ועל היתרונות רבות העוצמה שלה. אז מדוע כדאי לכם לבנות את האתר בוורדפרס?
לחצו לקבלת פרטים נוספים

עיצוב אתריםעיצוב אתרים

עיצוב אתר הינו חלק בלתי נפרד מבניית האתר עצמו, הבנייה עוסקת במבנה הקוד ותפקוד נכון של האתר ואילו העיצוב מתמקד במעטפת החיצונית שיוצרת סביבה נעימה לעין של הגולש. על מנת שבעל האתר יצליח להשיג את המטרה הסופית מאנשים המבקרים בו מומלץ לשים דגש רב על עיצוב נכון הקשור לתחום פעילותו של האתר, אתרים שמעוצבים בצורה חובבנית או באופן שאינו קונה את העין זוכים לעיתים "ליחס מזלזל" מהמבקרים.
לחצו לקבלת פרטים נוספים