כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


בניית אתרים לעסקים

 


בניית אתרים לעסקיםהחשיבות בבניית אתר לעסקים קטנים עד גדולים תורמת רבות לתדמית העסק באינטרנט, אין זה סוד שכל עסק המציע את שירותיו לקהל הרחב מחזיק באתר ייצוגי במטרה ליצור חשיפה ולהגדיל את חוג לקוחותיו.

חברת "אופיר גרופ" מתמחה בבניית אתרים ייצוגיים לעסקים ומקפידה על נוחות תפעולית גם עבור משתמשים שאין להם כל ידע באינטרנט.
באמצעות ממשק ניהול פשוט תוכלו לעדכן דפים, להוסיף תכנים, ולנהל את אתר האינטרנט העסקי שלכם ללא קושי או ידע מעמיק בתכנות.

מה מקבלים כחלק מבניית אתר לעסקים?

מערכת לניהול תוכן
אתרי אינטרנט שנבנים ללא אפשרות לניהול תכנים "מאלצים" את בעל האתר לשלם לאיש מקצוע בכל פעם שברצונו בהוספת דפים חדשים, תמונות ואפילו עריכות טקסט פשוטות.

כחלק מבניית האתר תקבלו מאיתנו מערכת ניהול תוכן שתעשה לכם חיים הרבה יותר קלים, גם אם האתר מצריך שימוש בדפי אינטרנט רבים, מתעדכנים על בסיס קבוע, אינכם צריכים ידע נרחב כלשהו על מנת להזין מידע חדש באתר העסקי שלכם – הכל פשוט, קל ונוח לשימוש. בתוך מספר שניות תוכלו ליצור דפים, להעלות תמונות, ולמעשה לבצע כל פעולה נדרשת מבלי לשלם לתכנת שיעשה עבורכם את העבודה.

מערכת עם אופטימיזציה למנועי חיפוש
אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש הינה בעלת חשיבות עליונה בכל הקשור לקידום אתרים בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים באינטרנט. כמו כן, רבים מהאנשים הבונים אתר עסקי מתמקדים ראשית על הייצוגיות שבו ורק לאחר מכן נזכרים שעליהם לבצע אופטימיזציה.
מכוון שאת שלב זה יש לבצע כבר בשלבי הבניה הראשונים, העלויות למקדם האתרים גדלות והתוצאות לרוב פוחתות.

בניית האתר עם "אופיר גרופ" מתבצעת בשילוב של אופטימיזציה מלאה, ברגע שתחליטו להתקדם במנועי החיפוש חלק זה של האתר כבר יהיה מוכן, דבר שיסייע לכם בקיצור התהליך ובחיסכון של זמן יקר.

עיצוב מתואם אישית

מעבר לצורך באופטימיזציה שהוזכרה, גם על עיצוב האתר מומלץ לשים דגש רב – אתר אינטרנט מעוצב ומרשים מקנה תחושת רוגע ובטחון למבקריו, וכאשר האתר נבנה למטרות עסקיות דרכו מתבצעות רכישות / התקשרויות אז חשיבות העיצוב עולה בכמה רמות.

לאחר שנבחן את אופי הפעילות של העסק שלכם, ניצור מספר עיצובים לדוגמא המובנים באמצעות מערכת שנקראת "וורדפרס" – המערכת מאפשרת גמישות רבה הן מצד התכנות והן מצד אפשרויות העיצוב שהיא מקנה. אתם מוזמנים לעיין בדף הסבר על בניית אתרי וורדפרס ולהתעדכן במידע נוסף הקשור לגמישות המערכת ומגוון האפשרויות הניתנות באמצעותה.

לעיצובי הדוגמא שיוצגו בפניכם תוכלו לתת הערות ולהציג בקשות ספציפיות הקשורות בעיצוב האתר, ניתן לקבל פרטים נוספים בנושא עיצוב אתרים ולהבין את השלבים המלאים של התהליך במלואו.

עלויות בנייה לאתרים עסקיים

המחירים משתנים בין אתר למשנהו והם תלויים בצורך של בעל האתר לגמישות המערכת. אתרים סטטיים למשל, יהיו זולים בכמה מאות עד אלפי שקלים, ואתרים בעלי עיצובים משופרים לפי דרישת הלקוח כרוכים בתשלום נוסף.

העלויות לבניית אתר נעות בין 1200 שקלים עד 5000 שקלים ויותר, אנו מספקים את המחירים הנוחים ביותר בשוק ומתחייבים לספק עבודה מקצועית ומתן שירותי אישי.

להלן מספר דוגמאות לעלויות בנייה בסיסיות:

בניית אתר סטטי – אתר עם 5 עד 10 דפים סטטיים (ללא מערכת ניהול המאפשרת עדכון דפים) בעלות של 1200 שקלים.

בניית אתר סטטי עם דרישות עיצוב אישיות – אתר ללא אפשרות ניהול (עד 10 דפים) עם עיצוב מתואם אישית לפי דרישות הלקוח בעלות של 1750 שקלים.

בניית אתר דינאמי – אתר עם מערכת ניהול מובנת לצורך עדכונים, יצירת דפים, הוספת תמונות ועוד (ללא צורך בידע מקצועי) בעלות של 1950 שקלים.

בניית אתר דינאמי עם אופטימיזציה מלאה – מומלץ עבור עסקים קטנים וגדולים המעוניינים לקדם אורגנית את האתר בגוגל, בניית האתר כוללת מערכת ניהול קלה לשימוש, אופטימיזציה מלאה לקוד האתר בכל הדפים ואפשרויות ניהול רבות אחרות – בעלות של 2550 שקלים.

** כל המחירים כוללים מע"מ
** בעלי עסקים להם נבנה אתר דינאמי זכאים לקבלת הסביר פרטני על תפקוד וניהול האתר ללא תשלום נוסף.

יש לכם שאלות? לא יודעים איזה סוג של אתר מומלץ עבור העסק שלכם? צרו איתנו קשר באמצעות הטופס מטה ונשמח לעזור.

Sending