כל שירותי השיווק באינטרנט במקום אחד – בניה, עיצוב, פרסום, וקידום אתרים בגוגל המתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום!


אודותינו

 


מנכ"ל החברה שהחל לטפס את דרכו בעולם האינטרנט כבר משנת 2004 החליט לקחת צעד אחד קדימה ולעשות שימוש בידע בלתי נרכש שנלמד עם השנים, החל מימי חיתוליה של הרשת הווירטואלית ועד להתפתחות הרשתות החברתיות שהביאו עימן מאות תובנות חדשות הקשורות בהתנהגות המשתמש והבנת צרכיו כגולש. הצעד של מעבר מניהול וקידום אתרים פרטיים למתן פתרונות שיווק ומיתוג עבור לקוחות עסקיים יצר את הצורך בבניית פלטפורמה עסקית המסוגלת לספק מענה ייחודי – שירותי מומחה הניתנים תמיד בעלויות נוחות יותר בהשוואה לחברות אחרות בתחום.

לאחר בדיקות חוזרות ונשנות שהחלו בתחילת שנת 2011 והסתיימו כשנה לאחר מכן הוכתרה הפלטפורמה כהצלחה וכיום שירותי החברה עומדים בהצלחה רבה במבחן הייחודיות שהוזכרה. כחברה מתפתחת גדלים מגוון השירותים שלנו, כך שלא מזיק להתעדכן מידי פעם ולבדוק שירותים חדשים ושינויים במוצרים הקיימים.

מידע על השירותים

תחומי ההתמחות שלנו בחברת OfirGroup הם שיווק, בניה, וקידום אתרים באינטרנט. הנפשות הפועלות בחברתנו נבחרות בקפידה והן מורכבות מאנשי מקצוע עם ותק עשיר שנים בתחום הספציפי עליו הם ממונים במחלקת החברה.

מחלקת SEO
המחלקה המשפיעה ביותר על ההצלחה השיווקית של הלקוחות שלנו היא מחלקת הקידום המתגאה במתן שירותי ייעוץ קידום אתרים לעסקים ומורכבת ממומחים לאופטימיזציה, מקדמי אתרים בכירים, וכותבי תוכן שיווקי. תהליך העבודה על פרויקטים חדשים של לקוחות מתבצע בצורה ייחודית המאפשר לנו להצליח שוב ושב במימוש יעדינו הסופי, לא סתם איננו חוששים להתחייב לתוצאות כלפי כל לקוחותינו.

מחלקת Design and Development
הלקוחות שיוצרים איתנו קשר בפעם הראשונה עושים זאת לרוב באמצעות התקשרות עם מחלקת העיצוב ובניית האתרים של החברה. זה לא סוד שלפני שמקדמים אתר צריך לבנות אותו תחילה – לשם כך אנו מצוידים בגרפיקאים, מעצבים, ותוכניתנים מן השורה הראשונה המתמחים בשפות PHP, ASP, ו.NET. אתרי האינטרנט שאנו בונים עונים במלואם לתקן W3C העולמי ויושבים על מערכות חכמות לניהול תוכן המאפשרות גמישות אין סופית שאינה כרוחה בידע מקצועי מבעל האתר.

בניגוד לתופעה המוכרת בהתנהלות מול חלק מהחברות בכל תחום באשר הוא, אצלנו תקבלו יחס אישי לאורך כל הדרך, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ אישי חינם ללא כל התחייבות מצידכם.